Copyright

Cała zawartość strony, w tym między innymi grafiki, loga, przyciski, obrazy, kod HTML, bazy danych i ikony, stanowi własność intelektualną firmy Lively® i jest chroniona.

Lively® może zabronić wydobycia i/lub ponownego wykorzystania całej lub znaczącej jakościowo lub ilościowo części zawartości tej strony.

Niektóre nazwy, marki i loga zawarte na stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub nazwami handlowymi Lively®. Kopiowanie, tłumaczenie, adaptowanie, modyfikowanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek chronionych elementów witryny w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób jest surowo zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody Lively®. Wszystkie związane z tym zapytania można kierować na adres contact@parislively.com.


Każdy użytkownik Internetu i klient zobowiązuje się do przestrzegania tych praw własności intelektualnej i nie kopiowania, reprodukowania, wyciągania, wykorzystywania lub modyfikowania, w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób, informacji zawartych na stronie internetowej, w tym niniejszych warunków. Lively® nie udziela żadnej licencji w tym zakresie bez uprzedniej pisemnej zgody.


Obsługa klienta

Zapewniamy profesjonalną obsługę posprzedażową od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18.

Bezpieczna płatność

Używamy najnowszej technologii szyfrowania SSL, aby zabezpieczyć Twoje płatności

Dostawa do domu

Odbierz swoje zamówienie w ciągu 8 do 12 dni w swoim domu & śledź swoje zamówienie w czasie rzeczywistym

Gwarancja satysfakcji

Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie nasze produkty